Виетнам Две пост тркалаат формирање машини

На 9 -ти  октомври, ние извезуваат две тркалаат формирање машини во Виетнам. Овие две пост тркалаат формирање машини ние ги користиме летечки ножици да се направи нон-стоп за сечење, која ефикасно да се забрза работи брзина и да се подобри ефикасноста на производството. Освен како што гледате, сите ние се стави ковано железо штандови и менувач возење да се осигураме дека нашите машина за формирање ролна може да биде стабилна, отпорни и висока прецизност кога се работи толку брзо брзина. Овој вид на конфигурација може 100% да бидете сигурни 20 години работен век.

Италијански квалитет, Европската По-продажба на услуги, кинеската фабрика цена. 5 години гаранција за квалитет, 20 години работен век.

ролна машина за формирање на Виетнам (1) 1

ролна машина за формирање на Виетнам (2) 1

ролна формирање машина за да се Виетнам (3) 1

ролна машина за формирање на Виетнам (4) 1

Испратете ја вашата порака:

Прашање Сега
  • * CAPTCHA: Ве молиме изберете Купот


Post time: Oct-19-2018

Испратете ја вашата порака:

Напишете ја вашата порака тука и испратете ја на нас
WhatsApp Online Chat !