Linja të karbonit tub çeliku mulli ZG28

Përshkrim i shkurtër:

Description ZG28 tube mill line Diameter of welded tubes Φ10-38mm Wall thickness of welded tubes 0.5-1.5mm Speed of tube welding 50-90M/min Power of major motor 55KW Power of high frequency welder 100KW Basic componetsUncoiler→Shearing and butt-welder→Vertical-type accumulator→Forming,welding,sizing machine→Computer cutting saw→Run-out table   Description: In order to expand our business, we cooperate with the largest welding machine company in China to produce the tube weld...


 • FOB Çmimi: US $ 11,000-30,000 / machine
 • Min.urdhër Sasia: 1 makinë
 • Port: Shanghai
 • Termat pagesës: L / C, T / T
 • Periudha e garancisë: 2 vjet
 • Detail Product

  Përshkrim ZG28 mulli tub linjë
  Diametri i ngjitur tuba Φ10-38mm
  trashësi muri i ngjitur tuba 0.5-1.5mm
  Shpejtësia e saldimit tub 50-90M / min
  Fuqia e motorit të madh 55KW
  Fuqia e saldator frekuencë të lartë 100KW
  Componets themelore Uncoiler → prerje dhe poligon-saldator → Vertical-tipit akumulator → formimin, saldim, sizing Prerje Machine → Kompjuterike pashë → Run-out table

   

  Përshkrim:

  Në mënyrë të zgjeruar biznesin tonë, ne bashkëpunojmë me kompania më e madhe makinë saldim në Kinë për të prodhuar tub saldim machine.Welcome të gjithë konsumatorët për të vizituar fabrikën makine saldim dhe të bëjë blerje me us.At Aktualisht, ne kryesisht prodhojnë frekuencë të lartë tub çeliku të karbonit makinë saldim, frekuencë të lartë çelik saldim tub makine, dhe plastike makinë saldim tub, etj diametër maksimal tub ne mund të prodhojë është 273mm. Avantazhi ynë është se fabrika jonë ka aftësinë për të prodhuar çdo pjesë të gjithë linjës, kështu që ne mund të kontrollit të cilësisë të saktë dhe datën e dorëzimit, çdo myk i cili ka kaluar standarde të rrepta të kontrollit të cilësisë mund të dërgohen në duart e konsumatorëve.

  F tabelë ligji:

   图片 2

   


 • Previous:
 • Next:

 • 1. decoiler

  1dfg1

  2. Feeding

  2gag1

  3.Punching

  3hsgfhsg1

  4. Roll formimin qëndron

  4gfg1

  Sistemi 5. Driving

  5fgfg1

  Sistemi 6. Prerje

  6fdgadfg1

  Të tjerët

  other1afd

  Tabela out

  out1

  WhatsApp Online Chat!