Na kontaktoni

WUXI LINBAY MAKINERIA CO., LTD

Adresë

2 kat, No.23-26.27 Xinfengyuan Fangqian Rruga Liangxi Road Xinwu District, Wuxi, China

telefon

Tel: + 86-510-82109969
Whatsapp: + 86-15190254845
Skype: + 86-15190254845

orë

E hënë-e premte: 07:00 deri 6 pasdite

Weekend: 09:00 në 5pm

Dërgo mesazhin tuaj për ne:

Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne

Dërgo mesazhin tuaj për ne:

Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne
WhatsApp Online Chat !