roll Gutter formimin e makinës

Përshkrim i shkurtër:

Description: Gutter Roll Forming Machine normally work  with 0.4-0.6mm thickness raw material to make gutters and drains. Normal working speed is aroun 10-20m/min. We adopt torri stand structure, it’s more beautiful and more table when the machine working. Profile:   Technical specification: Gutter roll forming machine No. Item Specification Optional 1 Suitable material Type:Galvanized Coil, PPGI, Carbon steel Coil   Thickness(mm):0.4-0.6 Yield strength: 250 –...


 • FOB Çmimi: US $ 11,000-30,000 / machine
 • Min.urdhër Sasia: 1 makinë
 • Port: Shanghai
 • Termat pagesës: L / C, T / T
 • Periudha e garancisë: 2 vjet
 • Detail Product

  vizatimet e profilit

  Përshkrim:

  Gutter Roll formimin Machine zakonisht punojnë me 0.4-0.6mm materiale të trashësi të para për të bërë ulluqet dhe kullon. Shpejtësi normale të punës është aroun 10-20m / min. Ne e pranojmë Torri strukturë të qëndrojë, kjo është më e bukur dhe më tabela kur makina pune.

  Profili:

   文字 描述 544文字 描述 404

  Specificatio teknik n:

  roll Gutter formimin e makinës

  Jo.

  artikull

  Specifikim

  fakultativ

  1

  material i përshtatshëm

  Lloji: galvanizuar spirale, PPGI, çeliku i karbonit spirale  
  Trashësia (mm): 0,4-0,6
  Japin tërë bollëkun: 250 - 550MPa
  stresi tensil (Mpa): G350Mpa-G550Mpa

  2

  shpejtësi nominale formimin (m / min)

  10-20 Ose sipas kërkesës tuaj

  3

  formimin stacion

  19 Sipas profilin tuaj

  4

  decoiler

  decoiler manual decoiler hidraulike ose decoiler dyshe kokë

  5

  motor kryesor makinë

  Sino-gjerman Markë Siemens

  6

  markë PLC

  Panasonic Siemens

  7

  markë inverter

  YASKAWA  

  8

  Driving sistem

  zinxhir makinë Gearbox makinë

  9

  Rollers '  Materail

  Çeliku # 45 GCR15

  10

  Struktura Station

   Struktura Torri stand Falsifikuar stacioni Iron

  strukturë panel ose mur

  11

  Sistemi punching

  jo stacion hidraulike punching ose goditëse shtyp

  12

  Sistemi prerja

  Post-prerja Pre-prerja

  13

  Kërkesa furnizimit me energji elektrike

  380V 60Hz Ose sipas kërkesës tuaj

  14

  ngjyra makinë

  blue industriale Ose sipas kërkesës tuaj

   

  Flow Chart:

   文字 描述 1672


 • Previous:
 • Next:

 • roll hendek formimin e makinës

  1. decoiler

  1dfg1

  2. Feeding

  2gag1

  3.Punching

  3hsgfhsg1

  4. Roll formimin qëndron

  4gfg1

  Sistemi 5. Driving

  5fgfg1

  Sistemi 6. Prerje

  6fdgadfg1

  Të tjerët

  other1afd

  Tabela out

  out1

  WhatsApp Online Chat!