Arabia-corrugated roll formimin e makinës dhe curving makinë

Më 21 st  shtator, ne kemi eksportuar corrugated roll tonë formimin e makinës me curving makinë në Arabi. Ky lloj fletë është përdorur gjerësisht në çati harkuar.

Quality italiane, evropiane pas shitjes shërbimi, Fabrika kineze Price. 5 vjet garanci të cilësisë, 20 vjet jetën e punës.

roll makine formimin në Arabi (1) 1

rrotull makine formimin te Saudite (2) 1

Dërgo mesazhin tuaj për ne:

Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Key


Ora Post: Oct-19-2018
WhatsApp Online Chat!