Kolumbi-corrugated roll makine formimin

Më 7 -të  gusht, ne kemi eksportuar një roll valëzuar formimin e makinës në Kolumbi. Ne jemi prodhues shumë profesional të makinës formuese roll. Formimi i rrotullës së valëzuar përdor një ekran të prekshëm, është më fleksibël dhe nuk zë një vend pune. Tani është shumë e njohur në makinat tona. Ne kemi përvojë të gjerë në eksportimin e makinave formuese të rrotullave në Amerikën Latine. Ne kemi një shitës spanjisht-folës, i cili nuk është vetëm i përshtatshëm për komunikimin me klientët, por edhe gjuha e makinës mund të vendoset në spanjisht për lehtësinë tuaj

Quality italiane, evropiane pas shitjes shërbimi, Fabrika kineze Price. 5 vjet garanci të cilësisë, 20 vjet jetën e punës.

valëzuar rrotull formimin makineri (1) 1

valëzuar rrotull formimin makineri (2) 1

valëzuar rrotull formimin makine (3) 1

Dërgo mesazhin tuaj për ne:

Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Shtëpinë


Post time: Oct-19-2018

Dërgo mesazhin tuaj për ne:

Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne
WhatsApp Online Chat !