çeliku India-Stainless roll valëzuar formimin e makinës

Më 10 -të  Tetor, ne kemi eksportuar një çelik inox roll valëzuar formimin e makinës në Indi. Para se materiali PPGI ishte më popullor por tani fletë çeliku inox gradualisht është zëvendësuar panel PPGI. Kjo roll corrugated formimin përdor një ekran touch lëvizshëm, kjo është më flexsible dhe nuk zënë një vend pune. Tani është shumë popullor në makinat tona.

Quality italiane, evropiane pas shitjes shërbimi, Fabrika kineze Price. 5 vjet garanci të cilësisë, 20 vjet jetën e punës.

valëzuar fletë rrotull formimin makineri (1) 1

valëzuar fletë rrotull formimin makineri (2) 1

Dërgo mesazhin tuaj për ne:

Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Key


Ora Post: Oct-19-2018
WhatsApp Online Chat!