Vietnam dy makina pas roll formimin

Më 9 -të  të tetorit, ne kemi eksportuar dy makina roll formimin në Vietnam. Këto dy roll formimin makina post, ne përdorim fluturuar qethje për të non-stop prerja, e cila në mënyrë efektive të përshpejtojë shpejtësinë e punës dhe për të përmirësuar efikasitetin e prodhimit. Përveç siç e shihni, ne të gjithë të vënë falsifikuar qëndron hekur dhe gearbox makinës për të siguruar roll tonë formimin e makinës mund të jetë e qëndrueshme, rezistente dhe të lartë saktësi kur ajo punon shpejtësi sa më shpejtë. Ky lloj i konfigurimit mund të 100% të sigurt 20 vjet jetën e punës.

Quality italiane, evropiane pas shitjes shërbimi, Fabrika kineze Price. 5 vjet garanci të cilësisë, 20 vjet jetën e punës.

roll makine formimin në Vietnam (1) 1

rrotull makine formimin në Vietnam (2) 1

rrotull makine formimin në Vietnam (3) 1

rrotull makine formimin në Vietnam (4) 1

Dërgo mesazhin tuaj për ne:

Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni avionit


Post time: Oct-19-2018

Dërgo mesazhin tuaj për ne:

Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne
WhatsApp Online Chat !