PU sandviçësh Paneli Prodhimi Line

Përshkrim i shkurtër:

Description: Kjo PU sandviçësh Panel Linja Prodhimi është të prodhojë poliuretani ose fenol laminuara panel sanduiç me facings çeliku ngjyrë. Linja e vazhdueshme e prodhimit për ngurtë polyfoam panel të laminuara me facings çeliku ngjyra është një lloj i pajisjeve të specializuara të përdorura për prodhimin e ngjyra-çeliku paneleve sanduiç njëanshme me shtresën e mesme e poliuretani anti-djegies, polyisocyanurate ose fenoli plastike shkumë. Trashësia e panelit sanduiç prodhuar shkon nga 0 në 10 mm, të wid ...


 • FOB Çmimi: US $ 11,000-30,000 / machine
 • Min.urdhër Sasia: 1 makinë
 • Port: Shanghai
 • Termat pagesës: L / C, T / T
 • Periudha e garancisë: 2 vjet
 • Detail Product

  vizatimet e profilit

  Përshkrim:

  Kjo  PU Sandwich Panel P roduction L ine is to manufacture polyurethane or phenol laminated sandwich panel with color steel facings.

  Linja e vazhdueshme e prodhimit për ngurtë polyfoam panel të laminuara me facings çeliku ngjyra është një lloj i pajisjeve të specializuara të përdorura për prodhimin e ngjyra-çeliku paneleve sanduiç njëanshme me shtresën e mesme e poliuretani anti-djegies, polyisocyanurate ose fenoli plastike shkumë. Trashësia e panelit sanduic prodhuar varion nga 0 deri ne 10 mm, gjerësia ndërmjet 750 deri 1000 mm dhe gjatësinë sipas kërkesës. Gjithashtu ne ofrojmë Rock Lesh Panel Linja Prodhimi ,Glass Wool Paneli Prodhimi Line.

  Profili:

  PU (3) a

  Specificatio teknik n:

  PU Sandwich Panel P roduction L ine

  NO.

  Përbërës të linjës produktit:

  sasi

  1

  Uncoilers hidraulike me Car Transporter

  2

  2

  Fletë çeliku prerja tërthor pajisjen ,fletë çeliku

  2

    sipërfaqe PVC pajisjen film mbulojë

  3

  Roll formimin makine

  4

  4

  transportues

  1

  5

  dhomë Para-ngrohje

  1

  6

  PUR / PIR dy komponente përzierjen lëngshme dhe

  1

    injektuar seksionin për shkumës (pompë presion të lartë,
    bërë në Kinë)

  7

  Shkumës dhe PUR / shkumë PIR pjekur

  1

    makinë / strukturë të dyfishtë rrip gjatësi 18m përfshijnë
    blloqe vulë anë najloni për të bërë 6 lloje trashësi
    panel, një grup të blloqeve për mbështetjen e panel çati.

  8

  Ngrohjes dhe izolimit të ngrohjes e sistemit

  1

  9

  Paneli automatikisht prerja e sistemit

  1

  10

  Sistemi elektrik i kontrollit

  1

   

  Flow Chart:

   Charta Flow


 • Previous:
 • Next:

 • PU sandviçësh Panel Line1

  PU sandviçësh Panel Line2

  PU sandviçësh Panel Line3

  1. decoiler

  1dfg1

  2. Feeding

  2gag1

  3.Punching

  3hsgfhsg1

  4. Roll formimin qëndron

  4gfg1

  Sistemi 5. Driving

  5fgfg1

  Sistemi 6. Prerje

  6fdgadfg1

  Të tjerët

  other1afd

  Tabela out

  out1

  WhatsApp Online Chat!