Highway parmak roll makine formimin

Përshkrim i shkurtër:

Description: This Highway Guardrail Roll Forming Machine can be designed as two waves or three waves profiles in one machine  just need to add some stations at the end of the machine. We adopt the universal joint driving system. The Max.thickness can reach at 4.0mm. Profile: Technical specification: Two Waves/Three Waves Highway Guardrail Roll Forming Machine No. Item Specification Optional 1 Suitable material Type:Galvanized Coil, PPGI, Carbon steel Coil   Thickness...


 • Min.urdhër Sasia: 1 makinë
 • Port: Shanghai
 • Termat pagesës: L / C, T / T
 • Periudha e garancisë: 2 vjet
 • Detail Product

  vizatimet e profilit

  konfigurimit opsional

  Përshkrim:

  Ky Highway parmak roll formimin M achine  mund të jetë projektuar si dy valët ose tre valët profilet në një makinë vetëm duhet të shtoni disa stacione në fund të makinës. Ne kemi miratuar sistemin universal të përbashkët të drejtimit të automjetit. Max.thickness mund të arrijnë në 4.0mm.

  Profili:

  文字 描述 429文字 描述 582

  Specificatio teknik n:

  Dy Waves / Tre Valët Highway parmak Roll formimin e makinës

  Jo.

  artikull

  Specifikim

  fakultativ

  1

  material i përshtatshëm

  Lloji: galvanizuar spirale, PPGI, çeliku i karbonit spirale  
  Trashësia (mm): 2-4
  Japin tërë bollëkun: 250 - 550MPa
  stresi tensil (Mpa): G350Mpa-G550Mpa

  2

  shpejtësi nominale formimin (m / min)

  10-25 Ose sipas kërkesës tuaj

  3

  formimin stacion

  15 Sipas profilin tuaj

  4

  decoiler

  decoiler manual decoiler hidraulike ose decoiler dyshe kokë

  5

  motor kryesor makinë

  Sino-gjerman Markë Siemens

  6

  markë PLC

  Panasonic Siemens

  7

  markë inverter

  YASKAWA  

  8

  Driving sistem

  Gearbox makinë zinxhir makinë

  9

  Rollers '  Materail

  Cr12 GCR15 ose # 45 çeliku

  10

  Struktura Station

  Falsifikuar stacioni Iron Stacioni panel murapo strukturën Torri stand

  11

  Sistemi punching

  jo stacion hidraulike punching ose goditëse shtyp

  12

  Sistemi prerja

  Post-prerja Pre-prerja

  13

  Kërkesa furnizimit me energji elektrike

  380V 60Hz Ose sipas kërkesës tuaj

  14

  ngjyra makinë

  blue industriale Ose sipas kërkesës tuaj

   

  Flow Chart:

   文字 描述 1767


 • Previous:
 • Next:

 • Autostrada parmak roll formimin e makinës

  1. decoiler

  1dfg1

  2. Feeding

  2gag1

  3.Punching

  3hsgfhsg1

  4. Roll formimin qëndron

  4gfg1

  Sistemi 5. Driving

  5fgfg1

  Sistemi 6. Prerje

  6fdgadfg1

  Të tjerët

  other1afd

  Tabela out

  out1

  Dërgo mesazhin tuaj për ne:

  Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne

  Dërgo mesazhin tuaj për ne:

  Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne
  WhatsApp Online Chat !