Индија-нерѓосувачки челик машина формирање брановидни ролна

На 10 -ти  октомври, ние извезуваат нерѓосувачки челик брановидни тркалаат формирање машина во Индија. Пред PPGI материјал беше попопуларен но сега нерѓосувачки челичен лим е постепено се заменува PPGI панел. Ова брановидни тркалаат формирање користи отстранлив екран на допир, тоа е повеќе flexsible и не заземаат работното место. Сега е многу популарна во нашите машини.

Италијански квалитет, Европската По-продажба на услуги, кинеската фабрика цена. 5 години гаранција за квалитет, 20 години работен век.

машина за формирање брановидни лист ролна (1) 1

машина за формирање брановидни лист ролна (2) 1

Испратете ја вашата порака:

Прашање Сега
  • * CAPTCHA: Ве молиме изберете дрво


Post time: Oct-19-2018

Испратете ја вашата порака:

Напишете ја вашата порака тука и испратете ја на нас
WhatsApp Online Chat !