Колумбија-Брановидни ролна Машина за формирање на

На 7 -ти  август, ние извезуваат на брановидни тркалаат формирање машина во Колумбија. Ние сме многу професионални производител на машина за формирање ролна. Брановиденото формирање на ролна користи отстранлив екран на допир, тој е пофлексибилен и не зафаќа работно место. Сега е многу популарно во нашите машини. Имаме долгогодишно искуство во извоз на машини за формирање ролни во Латинска Америка. Имаме продавач на шпански јазик, што не е погодно само за комуникација со клиентите, туку и јазикот на машината може да се постави на шпански јазик за ваша погодност.

Италијански квалитет, Европската По-продажба на услуги, кинеската фабрика цена. 5 години гаранција за квалитет, 20 години работен век.

машина за формирање брановидни ролна (1) 1

машина за формирање брановидни ролна (2) 1

машина за формирање брановидни ролна (3) 1

Испратете ја вашата порака:

Прашање Сега
  • * CAPTCHA: Ве молиме изберете куќа


Post time: Oct-19-2018

Испратете ја вашата порака:

Напишете ја вашата порака тука и испратете ја на нас
WhatsApp Online Chat !