Колумбија-Брановидни ролна Машина за формирање на

На 7 -ти  август, ние извезуваат брановидни тркалаат формирање машина во Колумбија. Ние сме многу професионални производител на машина за формирање ролна. Брановидни тркалаат формирање користи отстранлив екран на допир, тоа е повеќе flexsible и не заземаат работното место. Сега е многу популарен во нашата machines.We имаат долгогодишно искуство во извозот тркалаат формирање машини за Латинска America.We имаат зборува шпански продавач, што не е погодно само за комуникација со клиенти, но исто така и на машината јазик може да се постави на шпански својата погодност.

Италијански квалитет, Европската По-продажба на услуги, кинеската фабрика цена. 5 години гаранција за квалитет, 20 години работен век.

машина за формирање брановидни ролна (1) 1

машина за формирање брановидни ролна (2) 1

машина за формирање брановидни ролна (3) 1

Испратете ја вашата порака:

Прашање Сега
  • * CAPTCHA: Ве молиме изберете знаме


Post time: Oct-19-2018

Испратете ја вашата порака:

Напишете ја вашата порака тука и испратете ја на нас
WhatsApp Online Chat !