Профил на компанијата

焊接 2Wuxi Linbay Машини Co.Ltd  е производител на high-end тркалаат формирање машина во Кина.

Нашата компанија се наоѓа во градот Wuxi, Jiangsu покраината. Ние сме професионални производство на сите видови на машини ладна тркалаат формирање, ние ги користиме модерен менаџмент, професионални научни истражувања, напредни производствени техники и беспрекорна по продажбата system.Till сега нашата компанија има повеќе од 50 вработени, вклучувајќи и англиски, шпански и руски јазик продавач.

Linbay машини главно се произведуваат покривање машина за формирање ролна, стаклен машина за плочки тркалаат формирање, С / З purline тркалаат формирање машина, меѓукатна тркалаат формирање машина, парапет тркалаат формирање машина, downpipe тркалаат формирање машина, кабел послужавник тркалаат формирање машина, челик силос тркалаат формирање машина итн Ние може да направи повеќе од 20 серии и 100 видови машини. Нашата мрежа се шири низ целиот свет, што ни овозможува да се одговори на потребите на светскиот пазар центриран околу Романија, Шпанија, Велика Британија, Обединетите Арапски Емирати, Јужна Африка, Боцвана, Индија, Перу, Боливија, Русија etc.The крајниот производ е широко се користат во жито за складирање, магацин, работилница, супермаркет полиците, photovotaic индустријата, интеграција ѕид простор, место на живеење, и сите видови на греење на згради и станови на проектот. Linbay машини може да ги задоволи растечката побарувачка на изградба претпријатие, автомобилска индустрија и производство на челик enterprise.We веруваме во обезбедување на квалитет на нашите клиенти со навремена испорака на најконкурентни цени.

fgafgammexport1497273704322


Испратете ја вашата порака:

Напишете ја вашата порака тука и испратете ја на нас
WhatsApp Online Chat !