Контактирајте не

WUXI LINBAY MACHINERY CO.,LTD

Адреса

2-ри кат, бр. 23-26.27 Улица Ксинфенгјуан Фангкиан, Лиангкси, округ Ксинву, Вукси, Кина

Телефон

Тел: +86-510-82109969
Whatsapp: +86-15190254845
Skype: +86-15190254845

Часови

Понеделник-петок: од 7 до 18 часот

Викенд: од 9 до 17 часот

Испратете ни ја вашата порака:

Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја

Испратете ни ја вашата порака:

Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја