Profili i kompanisë

焊接 2Wuxi Linbay Makineria Co.Ltd  është një prodhues i lartë fund roll formimin makinë në Kinë.

Kompania jonë është e vendosur në qytetin e Wuxi, Jiangsu Province. Ne jemi prodhim profesionale të gjitha llojet e ftohtë roll formimin e makinave, ne përdorim të menaxhimit modern, hulumtim profesional shkencor, teknikë të përparuar të prodhimit dhe të patëmetë pas shitjes system.Till tani kompania jonë ka më shumë se 50 të punësuar, duke përfshirë edhe anglisht, spanjisht dhe rusisht shitës gjuhës.

makineri Linbay është kryesisht prodhojnë mbulim roll formimin e makinës, xham makine tjegull roll formimin, C / Z purline roll formimin e makinës, kati kuvertë roll formimin e makinës, parmak roll makine formimin, downpipe roll makine formimin, cable tray roll formimin e makinës, roll kullave të silosit çeliku formimin makine etj Ne mund të bëjë më shumë se 20 seri dhe 100 lloje të makinave. Rrjeti ynë është përhapur në mbarë botën, që na mundëson për t'iu përgjigjur nevojave të tregut botëror përqëndruar rreth Rumania, Spanja, Britania e Madhe, Emiratet e Bashkuara Arabe, Afrika e Jugut, Botsvana, Indi, Peru, Bolivi, Rusia etj fundi produkt është përdorur gjerësisht në magazinimit të grurit, depo, punëtori, raftet e supermarketeve, industria photovotaic, hapësirë ​​mur integrimit, qëndrimit, dhe të gjitha llojet e projektit të ndërtimit të shtëpive të nxehtë. makineri Linbay mund të plotësuar kërkesën në rritje të ndërmarrjes së ndërtimit, industrinë e automobilëve dhe çelikut prodhimit enterprise.We besojmë në sigurimin e cilësisë për klientët tanë me dërgesat në kohë me çmime më konkurruese.

fgafgammexport1497273704322


Dërgo mesazhin tuaj për ne:

Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne
WhatsApp Online Chat !