Na kontaktoni

WUXI LINBAY MAKINERIA CO, LTD

Adresë

Kati i 2-të, Nr. 23-26.27 Rruga Xinfengyuan Fangqian Rruga Liangxi, Distrikti Xinwu, Wuxi, Kinë

Telefoni

Tel: +86-510-82109969
Whatsapp: +86-15190254845
Skype: +86-15190254845

orët

E hënë-e premte: 7 e mëngjesit deri në 6 pasdite

Fundjavë: 9 e mëngjesit deri në 5 pasdite

Na dërgoni mesazhin tuaj:

Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni

Na dërgoni mesazhin tuaj:

Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni