Арабија-брановидни тркалаат формирање машина и кривули машина

На 21 -ви  септември, ние извезуваат нашите машина за формирање брановидни ролна со кривули машина во Арабија. Овој вид на лист е широко се користат во засводен покрив.

Италијански квалитет, Европската По-продажба на услуги, кинеската фабрика цена. 5 години гаранција за квалитет, 20 години работен век.

ролна формирање машина за да се Арабија (1) 1

ролна формирање машина за да се Арабија (2) 1

Испратете ја вашата порака:

Прашање Сега
  • * CAPTCHA: Ве молиме изберете знаме


Post time: Oct-19-2018

Испратете ја вашата порака:

Напишете ја вашата порака тука и испратете ја на нас
WhatsApp Online Chat !