Klientët tanë / partnerët

 • LINBAY-stainless steel cable tray roll forming machine

  LINBAY-stainless steel cable tray roll forming machine

  On June of 2020, LINBAY MACHINERY has made a stainless steel roll forming machine for Chinese Cable tray factroy. Stainless steel cable tray is widely used in food factory, wastewater treatment plant. Its advantage is clean and antiseptic. The thickness of stainless stee...
  Lexo më shumë
 • Paraguay-High Automatic Hydraulic Decoiler

  Paraguay-High Automatic Hydraulic Decoiler

  On 12th of May, we exported a set of highly automatic hydraulic decoiler to Paraguay, which is used to Roof Tile roll forming machine, its max. weight can reach a 10tons.   This machine is equipped with sensor, more sa...
  Lexo më shumë
 • Saudi Arabia-Highway Guardrail Roll Forming Machine

  Saudi Arabia-Highway Guardrail Roll Forming Machine

  We’re going to export whole production line of Highway Guardrail Roll Forming Machine to Saudi Arabia. The whole production line includes Decoiler, Leveler, Servo feeder, Hydraulic punch, roll former, Hydraulic cut and Auto...
  Lexo më shumë
 • Iraq- Metal Deck Roll Forming Machine

  Iraq- Metal Deck Roll Forming Machine

  On 6th of April, we exported whole production line of galvanized steel Metal deck roll forming machine to Iraq with raw steel material thickness 0.8-1.2mm. The whole production line includes hydraulic decoiler, roll former,...
  Lexo më shumë
 • ARGENTINA-Double Row Din Rail Roll Forming Machine

  ARGENTINA-Double Row Din Rail Roll Forming Machine

  LINBAY-DIN RAIL-ARGENTINA On 15th of March, we exported whole production line of Double row Din rail roll forming machine to Argentina with profile IEC / EN 60715 - 35×7.5 and IEC / EN 60715 - 35×15. The row material for this Din rail rolling former is Q235, G350, G550, ...
  Lexo më shumë
 • Kolumbi-corrugated roll makine formimin

  Kolumbi-corrugated roll makine formimin

  Më 7 gusht, ne kemi eksportuar një rrotull valëzuar formimin e makinës në Kolumbi. Ne jemi prodhues shumë profesional i roll formimin e makinës. Roll corrugated formimin përdor një ekran touch lëvizshëm, kjo është më flexsible dhe nuk zënë një vend pune. Tani është shumë popullor në machines.We tona kanë ext ...
  Lexo më shumë
 • çeliku India-Stainless roll valëzuar formimin e makinës

  çeliku India-Stainless roll valëzuar formimin e makinës

  Më 10 tetor, ne kemi eksportuar një çelik inox roll valëzuar formimin e makinës në Indi. Para se materiali PPGI ishte më popullor por tani fletë çeliku inox gradualisht është zëvendësuar panel PPGI. Kjo roll corrugated formimin përdor një ekran touch lëvizshëm, kjo është më flexsible dhe nuk zënë ...
  Lexo më shumë
 • Vietnam dy makina pas roll formimin

  Vietnam dy makina pas roll formimin

  Më 9 tetor, ne kemi eksportuar dy makina roll formimin në Vietnam. Këto dy roll formimin makina post, ne përdorim fluturuar qethje për të non-stop prerja, e cila në mënyrë efektive të përshpejtojë shpejtësinë e punës dhe për të përmirësuar efikasitetin e prodhimit. Përveç si Ju shikoni, ne të gjithë të vënë falsifikuar qëndron hekur dhe ngarje gearbox ...
  Lexo më shumë
 • Arabia-corrugated roll formimin e makinës dhe curving makinë

  Arabia-corrugated roll formimin e makinës dhe curving makinë

  On 21st of September, we exported our corrugated roll forming machine with curving machine to Arabia. This kind of sheet is widely used in vaulted roof. Italian Quality, European After-sales Service, Chinese Factory Price. 5 years quality warranty, 20 years working life.
  Lexo më shumë
 • Looking forward për pjesëmarrjen tuaj

  Looking forward për pjesëmarrjen tuaj

  Ne kemi eksportuar roll formimin makinat tona në shumë vende si Australia, Rusia, Spanja, Kanadaja, Bolivia, Peruja dhe shumë vende të tjera. Ata janë shumë të kënaqur me cilësinë tonë. Ne preferojnë marrëdhënie të gjatë kohë në vend të një-off të biznesit. Prandaj, përveç të cilësisë makine, ne kemi marrë shumë cou ...
  Lexo më shumë

Dërgo mesazhin tuaj për ne:

Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne
WhatsApp Online Chat !