Din Roll Rail duke formuar mish këpucësh

Përshkrim i shkurtër:


 • Min.urdhër Sasia: 1 makinë
 • Porti: Shanghai
 • Termat pagesës: L / C, T / T
 • Periudha e garancisë: 2 vjet
 • Detail Product

  konfigurimit opsional

  Etiketat e produktit

  Përshkrim

  makina formuese e hekurudhave Din  është për të prodhuar hekurudhë DIN për kabinetin elektrik, i cili përdoret gjerësisht për montimin e ndërprerësve dhe pajisjeve të kontrollit industrial brenda rafteve të pajisjeve. Materialet e përpunueshme zakonisht janë çeliku i zinkuar, alumini, çelik inox etj me trashësi fletë 1 - 1,5 mm.

  Normalisht makina formuese e hekurudhave Din  prodhon një madhësi, por në rastin tonë argjentinas ne ofrojmë një makinë për formimin e rrotullave me dy rreshta , mund të jetë më ekonomike dhe konkurruese kur keni nevojë për të prodhuar dy ose më shumë madhësi, gjithashtu ne mund të bëjmë me tre rreshta nëse keni një madhësi më shumë. Shpejtësia e punës së linjës mund të arrijë 30 m/min.

  Makina jonë mund të prodhojë shina DIN që plotësojnë standarde dhe seri të ndryshme në vende të ndryshme:

  ⚫ IEC / EN 60715 - 35 × 7.5

  ⚫ IEC / EN 60715 - 35×15

  ⚫ EN 50022 në Evropë

  ⚫ BS 5585 ose BS 5584 në anglisht

  ⚫ DIN 46277 në gjermanisht

  ⚫ AS 2756.1997 në Australi

  ⚫ Seritë USA: TS35, TS15

  ⚫ Seria Argjentina: NS35

  ⚫ Seritë e seksioneve C: C20, C30, C40, C50

  ⚫ Seria e seksionit G: EN 50035 G32

  Linbay bëni zgjidhje të ndryshme sipas vizatimit, tolerancës dhe buxhetit të klientëve, duke ofruar një shërbim profesional një-për-një, të adaptueshëm për çdo nevojë tuaj. Cilindo linjë të zgjidhni, cilësia e Makinerisë Linbay do t'ju sigurojë që të merrni profile perfekt funksionale.

  Aplikacion

  3D-Vizatim

  Makinë për formimin e rrotullave të hekurudhës (2)

   

  makina formuese e hekurudhave Din

   

  Rasti i vërtetë A

  makina formuese e hekurudhave Din

  Përshkrim:

  Ky makinë formuese e rrotullave të hekurudhës DIN mund të prodhojë 4 lloje hekurudhore të Serisë NS35 Din, shumë ekonomike dhe konkurruese. Në këtë rast, ne përdorim një strukturë me dy rreshta për të prodhuar 2 madhësi të ndryshme, nuk ka nevojë të ndryshojmë asnjë pjesë të makinës, të gjithë mund ta përdorin atë pa vështirësi. Ne gjithashtu mund t'ju ofrojmë një linjë më të shpejtë, shpejtësia e linjës së së cilës mund të arrijë 30 m/min.

  Linja e plotë e prodhimit të makinës së formimit të rrotullave hekurudhore Din

  Makinë për formimin e rrotullave të hekurudhës (3)

  Specifikimet teknike

  DIN Rail Roll Forming Machine

  artikull

  Specifikimet

  Performanca opsionale

     Materiali i përpunueshëm:    A) Çeliku i zinkuar  Trashësia (MM): 1-1,5
     B) Alumini
     C) Çelik inox
     Forca e rendimentit:    250 - 550 Mpa
     Stresi në tendosje:    G250 Mpa-G550 Mpa
     Dekoiler:    Dekojler manual  * Dekoilues hidraulik (opsionale)
     Sistemi i goditjes:    Stacioni i goditjes hidraulike  * Shtypja me grusht (opsionale)
     Stacioni i formimit:    10 stenda  * Sipas vizatimeve të profilit tuaj
     Marka kryesore e motorit të makinës:    Shanghai Dedong (Marka Sino-Gjermani)  * Siemens (Opsionale)
     Sistemi i drejtimit:    Makinë me zinxhir  * Makinë ingranazhi (opsionale)
     Struktura e makinës:    Stacioni i panelit të murit  * Gize (opsionale)
     Shpejtësia e formimit:    10-20 (M/MIN)  * Ose sipas vizatimeve të profilit tuaj
     Materiali i rrotullave:    Çeliku numër 45  * GCr 15 (Opsionale)
     Sistemi i prerjes:    Pas prerjes  * Prerje paraprake (opsionale)
     Marka e ndërruesit të frekuencës:    Yaskawa  * Siemens (Opsionale)
     Marka PLC:    Panasonic  * Siemens (Opsionale)
     Furnizimi me energji elektrike:    380V 50Hz 3h  * Ose sipas kërkesës suaj
     Ngjyra e makinës:    Blu industriale  * Ose sipas kërkesës suaj

  Shërbimi i blerjes

  shërbimin e blerjes

  Pyetje dhe Përgjigje

  1. Pyetje: Çfarë lloj përvoje keni në prodhimin e makinës për formimin e rrotullave hekurudhore DIN ?

  Përgjigje: Ne kemi përvojë në eksportimin e formuesve të rrotave tona të formuesve tanë të rrotullave Din në Amerikë, Meksikë, Rusi dhe Filipine etj. Ne kemi prodhuar një shumëllojshmëri të makinerive të formimit të rrotullave Din të cilat mund të prodhojnë të tilla si hekurudha e sipërme (IEC/EN 60715, TS35), C shina seksioni (C20, C30, C40, C50), shina me seksion G (EN 50035, BS 5825, DIN46277-1).

   

  2. Pyetje: Sa madhësi mund të bëhen në një makinë?

  Përgjigje: Ne mund të prodhojmë makinë formuese të rrotullave DIN me dy rreshta, madje edhe me tre rreshta , kështu që mund të prodhojë dy ose më shumë madhësi.

   

  3. Pyetje: Cila është koha e dorëzimit të makinës së formimit të rrotullave hekurudhore ?

  Përgjigje: 30 ditë deri në 50 ditë varet nga vizatimi juaj.

   

  4. Pyetje: Cila është shpejtësia e makinës suaj?

  Përgjigje: Shpejtësia e punës së makinës varet nga vizatimi posaçërisht i vizatimit me grusht. Zakonisht shpejtësia e formimit është rreth 20 m/min. nëse dëshironi një shpejtësi më të madhe si 40m/min, ne ju japim një zgjidhje me sistem punues rrotullues, shpejtësia e të cilit shpuese është deri në 50m/min.

   

  5. Pyetje: Si mund ta kontrolloni saktësinë dhe cilësinë e makinës suaj?

  Përgjigje: Sekreti ynë për prodhimin e një saktësie të tillë është se fabrika jonë ka linjën e saj të prodhimit, nga kallëpet e shpimit deri te rulat e formimit, çdo pjesë mekanike kompletohet në mënyrë të pavarur nga vetë fabrika jonë. Ne kontrollojmë rreptësisht saktësinë në çdo hap nga projektimi, përpunimi, montimi deri te kontrolli i cilësisë, ne refuzojmë të shkurtojmë qoshet.

   

  6. Pyetje: Cili është sistemi juaj i shërbimit pas shitjes?

  Përgjigje: Ne nuk hezitojmë t'ju japim një periudhë garancie 2 vjet për linja të plota, 5 vjet për motorin: Nëse do të ketë ndonjë problem cilësor të shkaktuar nga faktorë jo njerëzor, ne do ta
  trajtojmë atë menjëherë për ju dhe do të jemi gati. për ju 7X24H. Një blerje, kujdes gjatë gjithë jetës për ju.


 • Previous:
 • Next:

 • 1. decoiler

  1dfg1

  2. Të ushqyerit

  2gag1

  3.Grushti

  3hsgfhsg1

  4. Roll formimin qëndron

  4gfg1

  Sistemi 5. Driving

  5fgfg1

  Sistemi 6. Prerje

  6fdgadfg1

  Të tjerët

  tjetër1afd

  Tabela out

  jashtë 1

 • Dërgo mesazhin tuaj për ne:

  Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne

  produkteve të përafërta

  

  Dërgo mesazhin tuaj për ne:

  Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne