Makinë Formuese e Rrotullave Mbajtëse

Përshkrim i shkurtër:


 • Min.urdhër Sasia: 1 makinë
 • Porti: Shanghai
 • Termat pagesës: L / C, T / T
 • Periudha e garancisë: 2 vjet
 • Detail Product

  konfigurimit opsional

  Etiketat e produktit

  5fd1874f8c73a
  5fd1875a7d5c8

  Përshkrimi

  Profili C përdoret gjerësisht në shumë industri të ndryshme. Për shembull, çeliku i profilit C mund të përdoret si purlin në ndërtim ose kurvar në sistemin e murit të thatë, gjithashtu mund të përdoret si shkallë në sistemin e shkallëve kabllore, përveç se është edhe mbajtës në sistemin e rafteve (në spanjisht quhet riostra). Kur është me mbajtëse, trashësia është rreth 0.9-2mm, madhësia e vogël 25mm*12.5mm, dhe ne gjithashtu mund të bëjmë çdo madhësi sipas vizatimit tuaj. Normalisht, lënda e parë është çeliku i galvanizuar ose çeliku i mbështjellë në nxehtësi/të mbështjellë në të ftohtë.

  Makineri Linbay prodhon makineri për formimin e rrotullave, ne e kemi eksportuar atë në Vietnam, Indi, Argjentinë, Kili, Kolumbi etj. Ne kemi shumë përvojë. Linja e prodhimit ka një shpejtësi rreth 10-15 m/min, duke përfshirë prerjen dhe shpimin. Një makinë mund të bëjë disa madhësi dhe është e lehtë të ndryshosh madhësi duke ndryshuar manualisht ndarësit, këtu është videoja që mund të kontrolloni se si funksionon: https://youtu.be/QrmTuq0h50s

  Linbay Machinery është prodhues profesional i makinerive të formimit të rrotullave, ne ju ofrojmë pajisje me cilësi të lartë dhe shërbimin më të mirë të shitjes në port. Tani instalimi në internet gjatë COVID-19 është falas.

  Grafiku i rrjedhës:

  Dekojler--Punç hidraulik--Ish-rrokullisje-- Prerje hidraulike--Tavolinë jashtë.

  makinerinë e formimit të rrotullave

  Profilet

  5fd187652d53b
  5fd1876cf0929

  Perfil Riostras-1 Perfil Riostras-2

  Linja e plotë e prodhimit të makinës për formimin e rrotullave me raft të drejtë paletë

  5e9543ed68cb3

  Fotografitë e makinës

  Specifikimet teknike

  Makinë Formuese e Rrotullave Mbajtëse
  Materiali i përpunueshëm: A) Çeliku i zinkuar Trashësia (MM): 0,9-2
  B) Çeliku i petëzuar në nxehtësi
  C) Çeliku i petëzuar në të ftohtë
  Forca e rendimentit: 200 - 350 Mpa
  Stresi në tendosje: G200 Mpa-G350 Mpa
  Dekoiler: decoiler manual * Dekoilues hidraulik (opsionale)
  Sistemi i goditjes: Stacioni i goditjes hidraulike  
  Stacioni i formimit: 14 stenda * Sipas vizatimeve të profilit tuaj
  Marka kryesore e motorit të makinës: Shanghai Dedong (Marka Sino-Gjermani) * Siemens (Opsionale)
  Sistemi i drejtimit: zinxhir makinë * Makinë ingranazhi (opsionale)
  Struktura e makinës: Stacioni panel mur * Gize (opsionale)
  Shpejtësia e formimit: 10-15 (M/MIN)  
  Materiali i rrotullave: Çeliku #45, i kromuar * GCr 15 (Opsionale)
  Sistemi i prerjes: Post-prerja * Prerje paraprake (opsionale)
  Marka e ndërruesit të frekuencës: YASKAWA * Siemens (Opsionale)
  Marka PLC: Panasonic * Siemens (Opsionale)
  Furnizimi me energji elektrike: 380V 50Hz 3h * Ose sipas kërkesës suaj
  Ngjyra e makinës: blue industriale * Ose sipas kërkesës suaj

  Si e bën instalimin LINBAY MACHINERY gjatë COVID-19?

  Instalimi i makinës së rrotullimit gjatë COVID-19 është falas!
  Nëpërmjet kësaj, LINBAY do të shpjegojë se si e bëjmë instalimin e makinës sonë të formimit të rrotullave.

  Së pari, ne rregullojmë makinën në fabrikën tonë, do të pyesim se cilën madhësi do të prodhoni së pari, e vendosim makinën në madhësinë që do të prodhojë dhe rregullojmë të gjithë parametrat e duhur para dërgesës, kështu që nuk keni nevojë të ndryshoni ndonjë gjë kur të merrni këtë makinë.

  Së dyti, kur çmontojmë makinën për korrigjimin e gabimeve, marrim video në mënyrë që të dini se si t'i lidhni ato. Çdo makinë ka videon e saj. Në video, do të tregohet se si të lidhni kabllot dhe tubat, të vendosni vajrat, të bashkoni strukturat fizike etj.

  Këtu është një shembull i asaj video: https://youtu.be/p4EdBkqgPVo

  Së treti, kur të merrni pajisjet, do të keni një grup wahtsapp ose wechat, inxhinieri ynë (Ai flet anglisht dhe rusisht) dhe unë (unë flas anglisht dhe spanjisht) do të jemi në grup për t'ju mbështetur në çdo dyshim.

  Së katërti, ne ju dërgojmë një manual në anglisht ose spanjisht në mënyrë që të kuptoni të gjitha kuptimet e butonave dhe mënyrën e ndezjes së makinës.

  Kemi një rast që klienti im nga Vietnami e ka marrë makinen e tij më 25 nëntor dhe e ka vënë në markë natën dhe ka filluar të prodhojë më 26 nëntor. Dhe përveç kësaj kemi arritur shumë suksese në instalimin e makinerive më të komplikuara. Nuk ka asnjë problem me instalimin e makinës suaj. LINBAY ofron cilësinë më të mirë dhe shërbimin më të mirë për klientët tanë, veçanërisht në këtë situatë. Nuk duhet të prisni derisa të kalojë COVID. Ju mund t'i prodhoni profilet menjëherë me makinat tona.

  Shërbimi i blerjes

  Servicio de las Compras


 • Previous:
 • Next:

 • 1. decoiler

  1dfg1

  2. Të ushqyerit

  2gag1

  3.Grushti

  3hsgfhsg1

  4. Roll formimin qëndron

  4gfg1

  Sistemi 5. Driving

  5fgfg1

  Sistemi 6. Prerje

  6fdgadfg1

  Të tjerët

  tjetër1afd

  Tabela out

  jashtë 1

  Dërgo mesazhin tuaj për ne:

  Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne

  produkteve të përafërta

  

  Dërgo mesazhin tuaj për ne:

  Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne