Traversë dhe roll Rail formimin e makinës

Përshkrim i shkurtër:

Description Steel Strut&Rail Roll Fomring Machine includ Door Rail Roll Fomring Machine, Steel C Channel Roll Forming Machine, Solar Rack Roll Forming Machine etc. The working thickness can be 1.5-2.5mm. The Max. working speed can be 25m/min. We adopt gearbox driving system to keep our machine work with high speed and prolong the service life. Technical Specifications Steel Strut& Rail roll forming machine No. Item Specification Optional 1 Suitable mat...


 • Min.urdhër Sasia: 1 makinë
 • Port: Shanghai
 • Termat pagesës: L / C, T / T
 • Periudha e garancisë: 2 vjet
 • Detail Product

  vizatimet e profilit

  konfigurimit opsional

  Përshkrim

  Çeliku Strut & Rail Roll Fomring Machine  përfshirë  Door Rail Roll Fomring MachineSteel C Channel Roll Forming MachineSolar Rack Roll formimin Machine  etc. The working thickness can be 1.5-2.5mm. The Max. working speed can be 25m/min. We adopt gearbox driving system to keep our machine work with high speed and prolong the service life.

  Technical Specifications

  Çeliku Strut & Rail roll makine formimin

  Jo.

  artikull

  Specifikim

  fakultativ

  1

  material i përshtatshëm

  Lloji: galvanizuar spirale, PPGI, çeliku i karbonit spirale
  Trashësia (mm): 1,5-2,5
  Yield strength: 250 - 550MPa
  stresi tensil (Mpa): G350Mpa-G550Mpa

  2

  shpejtësi nominale formimin (m / min)

  10-20 Ose sipas kërkesës tuaj

  3

  formimin stacion

  17 Sipas profilin tuaj

  4

  decoiler

  decoiler manual decoiler hidraulike ose decoiler dyshe kokë

  5

  motor kryesor makinë

  Sino-gjerman Markë Siemens

  6

  markë PLC

  Panasonic Siemens

  7

  markë inverter

  YASKAWA

  8

  Driving sistem

  Gearbox makinë zinxhir makinë

  9

  Rollers '  Materail

  Çeliku # 45 GCR15

  10

  Struktura Station

   Struktura Torri stand Forged Iron stationOr Wall panel structure

  11

  Sistemi punching

  jo stacion hidraulike punching ose goditëse shtyp

  12

  Sistemi prerja

  Post-prerja Pre-prerja

  13

  Kërkesa furnizimit me energji elektrike

  380V 60Hz Ose sipas kërkesës tuaj

  14

  ngjyra makinë

  blue industriale Ose sipas kërkesës tuaj

  Flow Chart

  Stud&track roll forming machine


 • Previous:
 • Next:

 • traversë dhe roll hekurudhor formimin e makinës

  1. decoiler

  1dfg1

  2. Feeding

  2gag1

  3.Punching

  3hsgfhsg1

  4. Roll formimin qëndron

  4gfg1

  Sistemi 5. Driving

  5fgfg1

  Sistemi 6. Prerje

  6fdgadfg1

  Të tjerët

  other1afd

  Tabela out

  out1

  Dërgo mesazhin tuaj për ne:

  Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne

  Dërgo mesazhin tuaj për ne:

  Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne
  WhatsApp Online Chat !